LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Zagrają na rzecz bezdomnych zwierząt

Już w najbliższą sobotę 2 października w Piwnicy Artystycznej Kawon odbędzie się wyjątkowa impreza – koncert charytatywny na rzecz bezdomnych zwierząt z zielonogórskiego schroniska. 

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Balto i wolontariuszy schroniska. Jak przyznaje prezes fundacji Iwona Hylewska to nie pierwsza taka inicjatywa organizowana na rzecz bezdomnych zwierząt:

Mieliśmy prawie dwuletnia przerwę ze względu na pandemię, ale to jest kontynuacja tego, co robiliśmy. Chcieliśmy, żeby te imprezy schroniskowe były spójne, więc działaliśmy pod hasłem „Zostań superbohaterem zwierząt”. To hasło przyświeca naszym imprezom i w myśl niego przebieramy się za superbohaterów, więc jest bardzo kolorowo i bardzo bym chciała, żeby również z tym kojarzyły się nasze wolontariackie imprezy.

Pieniądze, które zasilą konto schroniska, będą zbierane nie tylko do puszek, ale również podczas licytacji czy sprzedaży tomiku wierszy Pawła Czyżniejewskiego.

Będziemy od godziny 18, pół godziny później pierwsi artyści, czyli High Heels Inspiration, następnie zespół ASF – jest to kapela punk rockowa. sTaN sUrOwY – kolejny zespół, który przyjechał do nas aż z okolic Wrocławia, również punk rock. Oraz Grid Time – zielonogórska kapela, która bardzo często wspiera nasze inicjatywy i nie jeden raz występowała dla bezdomnych zwierząt na scenie.

Wstęp będzie bezpłatny, a wydarzeniem na funpage’u Kawonu zainteresowało się już około trzystu osób.

Materiał przygotowała Izabela Budakowska.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: