ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Zadanie na ferie? Zaprojektuj plastron żużlowcom Falubazu!

W całej Polsce trwają ferie zimowe, inne niż wszystkie, ponieważ zamiast zimowych wyjazdów dzieci spędzają je w domach. Falubaz Zielona Góra zaproponował konkurs!

Klub liczy, że młodzi zielonogórzanie pomogą w zaprojektowaniu plastronu. Ten jest obecnie obowiązkowym elementem nawet treningowej jazdy. Zwycięski projekt będzie używany przez RM Solar Falubaz w trakcie przedsezonowych treningów i sparingów.

Akcja jest skierowana do wszystkich kibiców, nie tylko tych najmłodszych. Jest zapis regulaminowy, że zawodnik, który nie ma kevlaru “falubazowego” musi mieć na sobie plastron. Tym razem chcieliśmy zaangażować w to kibiców. W ramach nagrody autor zwycięskiego projektu otrzyma plastron.

Wystarczy pobrać wzór plastronu, a następnie wydrukować go lub w programie komputerowym nanieść na nim wybrany przez siebie wzór lub inną grafikę. W cenie jest kreatywność. Projekt należy przesłać na adres konkurs@falubaz.com w formie skanu lub zdjęcia lub osobiście dostarczyć do Sklepu Kibica, który znajduje się przy W69 w budynku klubowym do 17 stycznia.

Wszystkie nadesłane prace konkursowe będą zaprezentowane na Facebooku Falubazu Zielona Góra.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: