ZIELONA GÓRA:

Wysokie szpilki, pełny makijaż i kierownica – noga na gaz i jechane! BABSKI RAJd

W Zielonej Górze z okazji Dnia Kobiet odbędzie się BABSKI RAJd. Panie będą mogły sprawdzić się za kierownicą na maksymalnie 70 kilometrowej trasie. Będą musiały wykonywać łamigłówki, wykazać się umiejętnościami prowadzenia i znać zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Panowie często narzekają na kobiety za kierownicą. Niektórzy twierdzą, że jedyne co robią to malują usta w przestawionym wstecznym lusterku, czy też dobierają torebki do lakieru pojazdu, a gdy mowa o ruszaniu ze świateł, czy zmianie biegów i nie redukowaniu ich – dramat. Dlatego też kobiety będą miały szansę pokazać, że za kierownicą radzą sobie równie dobrze, jak mężczyźni.

Rajd rozpocznie się na terenie Polskiego Związku Motorowego, gdzie kobiety wraz ze swoimi pilotami i ewentualnie pasażerami (dziecko, mąż, pies, kot) otrzymają mapy oraz wskazówki dotyczące rajdu. Podczas wyprawy będą rozwiązywać łamigłówki, sprawność oraz inteligencję i umiejętności.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wpłacenie wpisowego w wysokości 10zł, 15 zł w dniu wydarzenia. Na rajd kobiety wybierają się swoimi prywatnymi samochodami, które muszą spełniać wszelkie wymogi, jak aktualne OC oraz dokumenty pojazdu.

Wydarzenie rozpocznie się na terenie PZM, 11 marca o godzinie 10:00. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/1326966650672581/.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: