KULTURA:ZIELONA GÓRA:

Wygraj To! Zgłoś swój zespół i zagraj na Winobraniu 2023

Zielonogórski Ośrodek Kultury zachęca zespoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu “Wygraj To”, dzięki któremu wykonawcy mogą pojawić się na Winobraniowej scenie. ZOK czeka na zgłoszenia do końca marca.

Wystarczy wysłać swój raider, demo piosenki oraz wykonanie na żywo własnego repertuaru. Rada artystyczna wyłoni listę zespołów jakie wystąpią na głównych eliminacjach w Hydrozagadce. Kto wybierze zwycięzców?

To w czerwcu, czytelnicy internauci, mieszkańcy Zielonej Góry trzy zespoły, najlepsze zespoły, które wystąpią na winobraniowej scenie. Czekamy na zgłoszenia przez stronę internetową. Tam należy podać wszystkie dane kontaktowe, bo musimy wiedzieć z kim mamy do czynienia. Trzeba też przesłać plik mp3 z piosenką

 

Oraz link z piosenką w formie video i wymagania techniczne. To są główne elementy jakie powinny znaleźć się w takim zgłoszeniu.

Na zgłoszenia ZOK czeka do końca miesiąca. Koncerty odbędą się na przełomie kwietnia i maja a głosowanie internatów ruszy w czerwcu. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00