MUZYKA:ZIELONA GÓRA:

Wstawaj Rafał, bo… tym razem zaśpiewamy dla ciebie!

Dla Rafała już biegano, a teraz czas na występy artystyczne. W czwartek, 1 lutego odbędzie się koncert charytatywny zatytułowany „Zielona Muzyka”, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Rafała Adamczaka.

Były zielonogórski akrobata mieszka obecnie w Hiszpanii. Tam też w 2013 r. uległ wypadkowi, w wyniku którego jest sparaliżowany. Szansą dla zielonogórzanina oprócz kosztownej rehabilitacji jest również eksperymentalna operacja rdzenia. W czwartek w Kawonie wystąpią m.in. Irek Wereński z Kultu, Medeah Magdalena Stupkiewicz z Artrosis, Bezsensu. Koncert rozpoczyna się o 20:15, ale warto być już o 19:00, bowiem wtedy rozpocznie się projekcja filmu, poświęcona historii zielonogórskiego rocka.

Na pewno uczniowie zaskoczyli mnie swoim entuzjazmem, poświęcili sporo swojego wolnego czasu na ten film. Wspierała nas dyrekcja, która udostępniła sprzęt. Pracy jest dużo począwszy od wywiadów, a na montażu skończywszy. Zespół nie był liczny, jak na tak duże przedsięwzięcie.Arkadiusz Tyda, organizator

Organizatorem imprezy jest Europejskie Gimnazjum im. Dr Rahn oraz V LO. Więcej na ten temat poniżej w całej rozmowie Mateusza Kasperczyka.

Godzina Rektorska

Bilety w cenie 40 zł znajdziecie na platformie abilet.pl.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X