HOTWOŚPZIELONA GÓRA:

WOŚP w Zielonej Górze: Na scenie gwiazdy dla każdego pokolenia

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W niedzielę, 30 stycznia w całym kraju będą zbierane pieniądze, które wesprą okulistykę dziecięcą.

W Zielonej Górze po rocznej przerwie na plac przed Filharmonią Zielonogórską wraca scena. Dziać się na niej będzie sporo, o czym zapewnia Igor Skrzyczewski z zielonogórskiego sztabu WOŚP.

Scena zaczyna się o 16:00. Rozpoczynamy Rademenezem, który wystąpi z zespołem. Potem wystąpi Mesajah, a więc pobujamy się w raggae. Po nim wystąpi Cleo. Na tych koncertach dla młodzieży są największe tłumy. Imprezę poprowadzi trio: Skiba, Bachus i Grzegorz Hryniewicz.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Big Cyc, który wystąpi po Światełku do Nieba. Finał WOŚP będzie się odbywał z zachowaniem obostrzeń covidowych.

Centralny plac przed sceną będzie ogrodzony, tam wpuszczamy określoną liczbę ludzi. Nie będzie tam nawet stanowisk gastronomicznych. One będą przed ratuszem, gdzie będzie działał zielonogórski sztab. Naokoło ratusza będzie “Miasteczko WOŚP-owe”.

Radio Index jest partnerem medialnym wydarzenia. Relacja na żywo w formie audio i wideo z finału w niedzielę od 12:00.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X