ZIELONA GÓRA:

WOŚP 2017 z dwiema scenami i wizualnym światełkiem do nieba

W Zielonej Górze odbędzie się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To niemal do ostatnich chwil wcale nie było oczywiste. Ostatecznie udało się.

Sztab orkiestry będzie mieścił się w miejskim ratuszu. Tam wolontariusze będą dostarczać puszki z darowiznami, tam będą liczone pieniądze i tam też będzie można schronić się w razie niepogody. Jednak pod wieloma względami szykuje się zupełnie inny WOŚP. Pojawi się m.in. druga scena tzw. mała, która będzie mieścić się przy filharmonii.

Filip Gryko

Już teraz wolontariusze mogą zgłaszać swoje chęci do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. Potrzebnych jest 300 kwestujących, którzy będą z puszkami przemierzać ulice Zielonej Góry.

Paweł Wysocki

Na stworzonym fanpage’u sztabu zgłaszać mogą się również zespoły, które chciałyby zagrać podczas finału. Za fragment muzycznej sceny odpowiada znany zielonogórzanom Igor Skrzyczewski.

Igor Skrzyczewski

Trwa również zbieranie przedmiotów, które przeznaczone zostaną na licytacje. Wiemy już, że pojawią się dwa złote medale, które są bardzo istotne dla lokalnej społeczności. Niespodzianką jest również to, że wolontariusze pojawią się w przebraniach bajkowych maskotek podczas jednego z meczów koszykówki, gdzie rozpoczną oficjalną zbiórkę. Również zamiast typowego światełka do nieba, w planach jest stworzenie wizualizacji świetlnej na budynku ratusza.

15321455_1225357310864619_1646094039_o

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X