ZIELONA GÓRA:

Własnoręczne prezenty walentynkowe w stylu boho? Możesz je stworzyć w Górze Mediów

Dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami. W Mediatece Góra Mediów z tej okazji szykowane są warsztaty plastyczne.

Chętni zielonogórzanie mogą wziąć udział w zajęciach z tworzenia ozdób w stylu boho w najbliższą sobotę, 11 lutego, o godzinie 11:00. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które ukończyły 16 lat. Więcej szczegółów podała Magdalena Faron, koordynator Mediateki Góra Mediów.

W Mediatece Góra Mediów organizujemy warsztaty plastyczne już po raz kolejny, a tym razem, przed Walentynkami, naszym tematem będą robione ręcznie walentynkowe dekoracje w stylu boho. Żeby trochę rozszyfrować hasło „styl boho”, to będą robione ozdoby wiszące, które udekorują każde pomieszczenie, pokój, salon, można i też w kuchni, zrobione z materiałów naturalnych.

Uczestnicy do wykonania ozdób będą używać m.in. drewna, papieru i farb. Dekoracje będzie można zabrać ze sobą i podarować bliskiej osobie lub zostawić dla siebie.

Zapisy na zajęcia odbywają się telefonicznie pod numerem telefonu 68 453 26 15. Liczba miejsc jest ograniczona, ale nawet ci, którzy nie zdążą się zapisać, mogą przyjść do mediateki i zobaczyć, jak będą tworzone ozdoby.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00