UCZELNIA:WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Winobraniowe spotkania z Uniwersytetem Zielonogórskim

Już nie dni, a praktycznie godziny dzielą nas od tegorocznego Winobrania. Radio Index, jako partner medialny największego święta wina, zadba nie tylko o najlepszą muzykę i relacje z najważniejszych winobraniowych eventów. Na naszej antenie będziecie mogli zapoznać się również z aktualną ofertą Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Radio oraz telewizja Index to media akademickie. Podczas wyjątkowej, winobraniowej ramówki, nie mogło więc zabraknąć akcentów typowo uczelnianych. Pierwsza odsłona audycji „UZetobranie – Poznaj Uniwersytet Zielonogórski” już w sobotę.  Mówi profesor Wojciech Strzyżewski, rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Uniwersytet Zielonogórski to miasto. A miasto to po części też Uniwersytet Zielonogórski. Wszystkie imprezy związane z miastem dotyczą też nas. Ciekawie się składa, że w tym roku mamy też 20 – lecie naszej uczelni. Spotkania w ramach studia winobraniowego pozwolą mieszkańcom jeszcze bardziej poznać uniwersytet. Dowiedzą się czegoś, czego może jeszcze nie wiedzą. 

Spotkania z władzami oraz wykładowcami Uniwersytetu Zielonogórskiego znajdziecie na antenie Radia Index dwa razy dziennie, przez całe Winobranie 2021.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: