WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Winobranie po młodzieżowemu – Chill Fest na Dąbrowskiego!

Podczas Winobrania każdy chce znaleźć atrakcję dla siebie. Na swój sposób Dni Zielonej Góry świętuje Młodzieżowa Rada Miasta. W tym roku już po raz trzeci stworzy Winobraniową Strefę Młodych – Chill Fest.

Relaks i inne przyjemności zagwarantują food trucki, zabawy dla dzieci, festiwal kolorów czy wspólny taniec. Młodzież nie ucieka jednak od poważnych tematów, dlatego odbędą się również spotkania pod nazwą „Żywa Biblioteka”.

To będzie spotkanie z wieloma ciekawymi osobami, które pochodzą z różnych grup mniejszościowych w Zielonej Górze i okolicach. Każdy zainteresowany będzie mógł przyjść, porozmawiać z taką osobą, wymienić się doświadczeniami. Robimy to po to, żeby budować tolerancję i pokazać, że wszyscy jesteśmy równi pomimo różnic.Monika Mazepa, wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Zielona Góra

Program Chill Festu jest więc wypełniony po brzegi. Dodatkowo gwiazdą Winobraniowej Strefy Młodych będzie zielonogórski zespół Bezsensu. Trzeci Chill Fest startuje pierwszego dnia – 8 września między 15:30 a 22:30 na parkingu przed Centrum Przyrodniczym.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X