PIŁKA NOŻNA:WAŻNEZIELONA GÓRA:

Wielkie święto piłkarskie coraz bliżej!

– Bądźmy wcześniej, najlepiej pieszo lub wybierzmy komunikację zbiorową – mówi Konrad Komorniczak, dyrektor Lechii ds. marketingu przed wtorkowym spotkaniem z Legią Warszawa (13:00).

Ćwierćfinał Fortuna Pucharu Polski coraz bliżej. Wiadomo, że przy ul. Sulechowskiej obejrzy go komplet 5 tys. kibiców. Ci, którzy wejściówek nie zdążyli kupić, mogą mieć jeszcze cichą nadzieję, że pojedyncze bilet trafią jeszcze do sprzedaży w sobotni poranek.

W tej chwili bilety pobierają dzieci z akademii piłkarskich stowarzyszonych z nami. Jeżeli ktoś zrezygnuje, albo z puli biletów Legii nie wszystko zostanie kupione, albo jakieś zawieszone rezerwacje spadną, to zamierzamy w sobotę od 8:00 włączyć ponownie sprzedaż. Pewnie nie będzie to więcej niż sto biletów.

A ci, którzy bilety mają mogą już myśleć o wtorkowym spotkaniu. Przedstawiciel klubu uczula, żeby na stadion wybrać się wcześniej.

Będziemy mieli dwa wejścia. Jedno od parkingu ul. Urszuli i drugie od ul. Sulechowskiej. Postarajmy się nie zapełniać tych parkingów. Wybierzmy się pieszo, autobusem lub taksówką. Mamy miejsca numerowane, pilnujmy ich. Na stadion będziemy wpuszczać od 11:30. Zachęcamy, żeby przyjść wcześniej.

W Lechii szykują się nie tylko do meczu z Legią, ale także do całej rundy wiosennej. Komorniczak zapewnia, że zielonogórzanie w drugiej rundzie chcą odegrać ważną rolę.

Już się szykujemy o meczu z Rekordem w lidze, który może przybliżyć nas do zaatakowania góry, na pewno wyjedziemy dzień wcześniej. My chcemy grać o wszystkie cele.

Cała rozmowa z przedstawicielem klubu do zobaczenia na wZielonej.pl. W piątek o 11:15 po zimowej przerwie wraca program Piłkarska Zielona Góra.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00