SPORT:WAŻNEZIELONA GÓRA:

Weekend w CRS: Będzie królować rock and roll akrobatyczny [WIDEO]

To ma być największe wydarzenie w rock and rollu akrobatycznym w historii! Najbliższy weekend w Zielonej Górze upłynie pod znakiem tańców w hali CRS.

Od piątku do niedzieli odbędą się mistrzostwa Europy i Puchar Świata w rock and rollu akrobatycznym oraz boogie woogie. – Impreza zapowiada się rekordowo – mówi Anna Miadzielec, trenerka Mega Dance Zielona Góra i jedna z organizatorek wydarzenia.

Wystąpią prawie wszystkie kategorie w rock and rollu i boogie woogie. Będzie 1300 osób, więc spora impreza. Liczymy na zielonogórzan na trybunach w fazie finałowej. To jest idealny moment, żeby coś takiego zobaczyć. Taka impreza szybko może się nie powtórzyć.

Bartłomiej Kobylański, prezes Mega Dance liczy nie tylko na organizację na najwyższym poziomie, ale także na medale reprezentantów Polski, a w szczególności zielonogórzan.

W tym roku obchodzimy 40-lecie światowej federacji rock and rolla akrobatycznego. Przy okazji tego jubileuszu dano nam możliwość zorganizowana trzydniowej imprezy. Nigdy tak długiej imprezy nie było. Ani formacja, czyli Bella powalczy o mistrzostwo Europy. Fajnie byłoby zdobyć po raz pierwszy w historii takie miejsce.

Impreza od piątku do niedzieli w hali CRS. Finały każdego dnia będą rozpoczynać się o 18:00. Więcej o wydarzeniu w całej rozmowie, która do zobaczenia na wZielonej.pl.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00