ZIELONA GÓRA:

W Zielonej Górze – kosmos, w Drzonkowie – taneczne rytmy. WOŚP pełen dobrej zabawy i nauki!

28. finał WOŚP w Zielonej Górze będzie można spędzić z kulturą i nauką. Zadbają o to miejskie i regionalne instytucje. Podczas imprezy będziemy więc realizować jej charytatywny cel, ale też świetnie się bawić i zdobywać nową wiedzę.

Planetarium Wenus szykuje specjalną edycję „Czytanek Kapitana Keplera”. To zajęcia dla dzieci, które łączą w sobie zadania plastyczne, doświadczenia naukowe i czytanie książek.

Z tej okazji, że będzie to w ramach WOŚP-u, nasze doświadczenia i zadania będą nawiązywać do Wielkiej Orkiestry, do serca. Dzieci stworzą kosmiczne serca, które będą malować w gwiazdki farbami świecącymi w ciemności. Takie serca będą mogli zabrać do domu. Oczywiście przez cały weekend będzie nasza planetaryjna puszka przy kasie.Marta Blonkowska, specjalistka ds. marketingu w Planetarium Wenus

Planetarium zaprasza do siebie w niedzielę od 12:00. O 13:00 odbędzie się zaś specjalny pokaz produkcji „Polaris”. Każdy, kto przy kasie wrzuci datek do orkiestrowej puszki, otrzyma promocyjny bilet na seans.

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie finał WOŚP rozkręci Lubuski Zespół Pieśni i Tańca. Wystąpi też stowarzyszenie „Zawsze Aktywni” z pokazem tańca latino.

Będzie „Serduszko w rytmie latino”. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Będą też odsłony Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca i przede wszystkim gry, zabawy i konkursy dla dzieci. Zapraszamy serdecznie na godzinę 11:00.Izabela Kumor-Pilarczyk, dyrektor Regionalnego Centrum Animacji Kultury

28. finał WOŚP ruszy już w tę niedzielę. Celem tegorocznej zbiórki pieniędzy jest dziecięca medycyna zabiegowa.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: