ZIELONA GÓRA:

W Zatoniu trwa akcja “Pożyczony czas”

“Pożyczony czas” – pod taką nazwą Zielonogórski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie “Nasze Zatonie” prowadzi bardzo ciekawą akcję, która jest skierowana do wszystkich mieszkańców Zielonej Góry.

Pomysł zrodził się w wyniku trwającej wciąż pandemii koronawirusa. W jej wyniku wszyscy otrzymaliśmy dodatkowy czas wolny. W jaki sposób go wykorzystać? Jarosław Skorulski – przez stowarzyszenia – mówi nam o idei.

Wszyscy dostaliśmy taki  bonus w postaci wolnego czasu. Wielu z nas starało się spożytkować ten czas na pasje i umiejętności. Wielu ludzi w formie artystycznej się wykazywało. Chcemy to pokazać. 

Skorulski dodaje, że ów pożyczony czas polega ona na zbieraniu wszystkich pamiątek związanych właśnie z czasem, który spędziliśmy podczas pandemii.

Wszelkiego rodzaju rękodzieła, wierze. chcemy to pokazać na wystawie, a później zamkniemy w wielkiej kapsule czasu. i zamurujemy w sarkofagu. 

Pierwotnie termin mija 15 lipca, ale prace i pamiątki można dostarczać nawet dłużej w siedzibie Visit Zielona Góra na Starym Rynku 1 w godzinach od 9 do 17.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: