PIŁKA NOŻNA:SPORT:ZIELONA GÓRA:

W niedzielę zjednoczy się cała sportowa Zielona Góra. Zagrają dla 5-letniego chłopca

W najbliższy weekend rozpoczyna się runda rewanżowa w I lidze futsalu. AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie pauzować, ale nie znaczy to, że hala Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie w niedzielę pusta. Przeciwnie, tego dnia odbędzie się Charytatywny Turniej Piłkarski – Gramy dla Dawida.

O zmaganiach mówi jeden z organizatorów – Wojciech Okińczyc, były piłkarz m.in. Lechii Zielona Góra, a obecnie zawodnik Stali Jasień.

Dawidek jest synem naszego kolegi Michała Maślenika, z którym rozpoczynaliśmy przygodę w UKP. Z Michałem znamy się od dziecka. Zbieramy na operację w Stanach Zjednoczonych, jej koszt jest niestety bardzo duży. Liczymy, że wspólnymi siłami, całym środowiskiem sportowym, uda się przybliżyć Dawida do operacji.

W niedzielę zjednoczy się cała sportowa Zielona Góra. W piłkę zagrają m.in. żużlowcy: Patryk Dudek, Grzegorz Zengota, Grzegorz Walasek, a także dyrektor sportowy Falubazu Piotr Protasiewicz.

Będzie dwanaście drużyn, podzielonych na grupy. Zwycięzcy grup zagrają później w półfinałach i meczach o pierwsze i trzecie miejsce. W trakcie turnieju będą zbierane pieniądze do puszek. W przerwach między meczami będą licytacje i konkursy.

Impreza w niedzielę, w hali UZ przy ul. Prof. Szafrana od 14:00 do 19:00. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00