ZIELONA GÓRA:

W niedzielę w Radiu Index licytacje dla Dawidka!

Wszystkie dobre serca będą w najbliższą niedzielę bić w rytm serca Dawida Maślenika, 5-letniego chłopca, który pilnie potrzebuje operacji w Stanach Zjednoczonych.

Dawid zmaga się z poważną wadą serca. Dla niego grano już w piłkę, w sobotę planowany jest bieg, a w niedzielę licytacje w studiu telewizyjnym Radia Index. Wszystko po to, by uzbierać brakującą kwotę na kosztowne leczenie.

O szczegółach akcji, którą zielonogórzanie będą mogli obserwować na fanapage’u Radia Index na Facebooku mówi nasz redakcyjny kolega Romek Awiński, który miał już okazję w ten sposób kwestować na rzecz potrzebujących dzieci.

Kilka mieliśmy przyjemność poprowadzić z tego studia i nieskromnie powiem, że wszystkie zakończyły się sukcesem. Będziemy licytować różne fanty.

Bitwa na kwoty będzie się toczyć w komentarzach pod transmisją, która w niedzielę rozpocznie się o 14:00. Wraz z Romkiem licytacje poprowadzi Rademenez, czyli Radosław Blonkowski.

Będziemy na pewno podkręcać atmosferę i wspólnie zachęcać do licytowania, za jak największe kwoty, które przybliżą “zielony pasek” na stronie siepomaga.pl u Dawida, do stu procent.

Przypominamy raz jeszcze: niedziela, godz. 14:00, początek licytacji w ramach akcji Gramy dla Dawida. Listę przybywających cały czas gadżetów znajdziecie TUTAJ.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00