SPORT:ZIELONA GÓRA:

W CRS zagrali siatkarze, a mogły zagrać też siatkarki

W poniedziałek „odmraża” się basen CRS. Przed pływalnią otworzyła się hala na mecze siatkarskiej reprezentacji Polski z Niemcami.

Robert Jagiełowicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze przyznał, że podopieczni VItala Heynena wyjeżdżali z Zielonej Góry zadowoleni. Niewiele brakowało, a w hali CRS zagrałaby także żeńska reprezentacja.

Cieszę się, że udało się nam pozyskać imprezę. Świadczy to, że jesteśmy dobrze postrzegani w polskiej siatkówce. Jeszcze panie mogły tu przyjechać. Przeciwnik się jednak wycofał paniom i tych meczów nie było.

Szef MOSiR-u mówił także, jak będzie w najbliższych miesiącach funkcjonować hala, jeżeli pozostawione zostaną dotychczasowe ustalenia rządu, pozwalające na wypełnienie tego typu obiektów w połowie pojemności trybun.

Jeżeli będzie tak jak jest i zaczną się realizować te imprezy, to ja się boję wracać we wrześniu do Zielonej Góry po urlopie. Tak mamy napchany kalendarz, że czegoś takiego jeszcze nie było. Są przełożone imprezy z pierwszego półrocza, ale czy to się odbędzie to zobaczymy. Imprezy są i ja już w tej chwili próbuję pewne rzeczy przekładać na rok kolejny, bo do końca przyszłego roku ten kalendarz jest zapełniony.

Już jutro otwiera się natomiast basen. Tory sportowe będą czynne od 6:00 do 22:00, zaś przestrzeń rekreacyjna od 9:00 do 21:00. Na obiekt będzie można wejść z zachowaniem tzw. reżimu sanitarnego. Szczegółowe wytyczne znajdziecie poniżej.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X