KULTURA:ZIELONA GÓRA:

Tworzysz własne gry planszowe? Umów się na spotkanie z Krzysztofem Szafrańskim

Czas na Bachanalia Fantastyczne. A te ruszają już dzisiaj. Organizatorzy imprezy zapewnili uczestnikom wydarzenia szereg atrakcji. Wśród nich znalazło się coś wyjątkowego dla twórców gier planszowych.

Podczas tegorocznych Bachanaliów Fantastycznych odbędzie się wiele bloków tematycznych. Jednym z nich jest blok gier planszowych i to właśnie w ramach tego bloku twórcy będą mogli spotkać się z Krzysztofem Szafrańskim. Szczegóły przedstawił Mamert Janion, współkoordynator Bachanaliów Fantastycznych.

Zapraszamy również osoby, które próbują stworzyć własną grę i mają jakieś prototypy na dyżur prototypowy, który będzie pełnił Krzysztof Szafrański – osobą związana z grami planszowymi od wielu lat i z poszukiwaniem gier planszowych. Można się z nim będzie umówić albo poprzez maila i Facebooka, które są podane w programie w Internecie, bądź telefonicznie. Na miejscu będzie można znaleźć jego numer telefonu.

Przypomnijmy, ż Bachanalia Fantastyczne 2022 odbywają się na Campusie B Uniwersytetu Zielonogórskiego w dniach 22-25 września.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X