ZIELONA GÓRA:

Trzy awarie wodociągu. Wody brakuje m.in. w Ochli

Mieszkańcy Zielonej Góry mogą mieć problem z dostępem do wody. Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja informują o trzech awariach.

Pierwsza spowodowała przerwy w dostawie wody przy ulicy Prostej nr 17-19 i nr 27-31. Kolejna usterka dotyczy natomiast budynków przy ulicy Okulickiego od numeru 35 do 41. Trzecia awaria obejmuje z kolei osiedle Ostoja w Ochli i ulice przyległe do ulicy Żagańskiej.

Sytuacja jest trudna, ale opanowana przez nas. Pracują trzy niezależne brygady, nasi pracownicy usuwają te awarie. Do godzin popołudniowych powinno już wszystko być w porządku i mieszkańcy powinni mieć wodę. Szacujemy, że w Ochli uporamy się z awarią godziny 12:00. W przypadkach, kiedy awarie trwają dłużej, wymagają pracy drugiej zmiany, podstawiamy beczkowozy z wodą zdatną do picia. Ale na tym etapie myślimy, że prace idą tak sprawnie, że nie będzie potrzeby, by zaopatrywać mieszkańców.

Dodatkowo zielonogórskie wodociągi zajmują się naprawą uszkodzonego włazu kanalizacyjnego przy ulicy Rzeźniczaka. Zajęty został pas drogowy w kierunku ulicy Zdrojowej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: