HOTZIELONA GÓRA:

To już dzisiaj! Licytujemy dla Ani! Kabareciarze chcą się dla niej bić, budzić i dzwonić

Wszystkie ręce na pokład! Do zebrania wciąż jest prawie 7 mln zł, ale lek, który ma otrzymać Ania jest wręcz bezcenny. Półroczna zielonogórzanka zmaga się z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni.

Choroba wyrządza olbrzymie szkody w organizmie dziewczynki, która z niewydolnością oddechową trafiła do szpitala. Olbrzymią rolę odgrywa czas. Terapia antygenowa musi się zacząć jak najszybciej. Dzisiaj, tj. w sobotę, 23 stycznia na naszym Facebooku licytacje, które poprowadzi nasz redakcyjny kolega Romek Awiński. A do wylicytowania mnóstwo nietypowych atrakcji. O to, żeby było oryginalnie zadbają kabareciarze. Jaką usługę oferuje kabaret Jurki? O tym Przemysław Sasza Żejmo.

Pomysł jest taki, abyśmy państwa budzili jako budzik poranny, nocny, czy w ciągu dnia. 

To, co najlepsze posyłają także Nowaki, a posyłają Krystynę, czyli Adę Borek. W jakiej roli? O tym przedstawiciel kabaretu Kamil Piróg.

To będzie spersonalizowany dzwonek telefoniczny w wykonaniu chyba znanej wszystkim Krystyny.

Kabaret Ciach oferuje… możliwość zbicia jednego, wybranego członka tej grupy kabaretowej… porem.

Atrakcji będzie jeszcze więcej. Swoje „usługi” oferują nie tylko artyści, ale również m.in. samorządowcy. Prezydent Janusz Kubicki wystawia na aukcję wspólny trening biegowy, a marszałek Elżbieta Polak zaprasza na wycieczkę rowerową po Parki Mużakowskim.

Pełna lista aukcji poniżej:

Startujemy o 17:00 na Facebooku Radia Index.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: