KULTURA:ZIELONA GÓRA:

To jeszcze nie koniec Kozzi Film Festiwal! Zieloną Górę odwiedzi Łukasz Simlat

Kozzi Film Festiwal już dawno za nami, jednak jego organizatorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. W ramach tzw. postscriptum festiwalowego zapraszają na spotkanie z aktorem Łukaszem Simlatem. Artysta ma na koncie liczne role filmowe, m.in. w produkcjach „Fuga”, „Boże Ciało” i „Żelazny most”. Ten ostatni film będziemy mieli okazję zobaczyć w bibliotece Norwida.

Na pokaz zaprasza Anna Urbańska, specjalistka ds. public relations w „Norwidzie”.

Myślę, że Łukasza Simlata już nikomu przedstawiać nie trzeba. Zobaczymy go w filmie „Żelazny most” w jednej z trzech głównych ról, obok takich gwiazd polskiego kina jak Bartłomiej Topa czy Julia Kijowska. „Żelazny most” to historia górnika, którego żona zdradza z jego przyjacielem, będącym notabene jego przełożonym w kopalni. Tego, co będzie dalej, oczywiście nie będę ujawniać, żeby zachęcić państwa do obejrzenia filmu i udziału w spotkaniu.

Projekcja filmu i spotkanie z Łukaszem Simlatem odbędzie się jutro, 26 września o 17:00 w sali im. Janusza Koniusza. Rozmowę z aktorem poprowadzi krytyk filmowy Łukasz Maciejewski. Wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku biblioteki Norwida.

mat.prasowe

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: