ZIELONA GÓRA:

Teraz Polska nagrodzi prace magisterskie blisko 50 tysiącami złotych

Po raz dziesiąty magistrzy będą mogli rywalizować w konkursie, który dotyczy promocji, konkurencyjności i innowacyjności w Polsce.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”  poszukuje prac, które świadczą o dużym intelektualnym potencjale drzemiącym w studentach i absolwentach szkół wyższych. Przekonuje o tym Krzysztof Przybył, który jest prezesem fundacji – Na przestrzeni dotychczasowej historii Konkursu otrzymaliśmy ponad 600 prac magisterskich z kilkudziesięciu uczelni publicznych i niepublicznych z całej Polski, a blisko 100 z nich nagrodziliśmy. Rokrocznie przekonujemy się, jak wielki intelektualny potencjał drzemie w absolwentach szkół wyższych. Nagradzane prace magisterskie to wielki wkład młodych ludzi w rozwój wiedzy na temat współczesnej Polski.

W informacji podany został również zakres tematyczny prac, które będą brane pod uwagę w konkursie. Są to przede wszystkim nawiązania do kultury polskiej i jej promocji w kraju i za granicą, wpływu wybitnych twórców i instytucji na wizerunek Polski oraz inicjatyw społeczno-kulturalnych, które przyczyniają się do rozwoju regionu i kraju.

Więcej informacji o konkursie i sposobie zakwalifikowania się wraz ze spisem nagród, znajdziecie na stronie www.terazpolska.pl.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: