ZIELONA GÓRA:

Co szykują ojcowie ze SpokoTato? Będzie wyjazd na rykowisko, noc szkoleń i spływ kajakowy

Dla nich początek roku szkolnego to jedynie doza kolejnych atrakcji. Niezależnie od czasu tato musi być zawsze spoko, dlatego końcówka września i początek października zapowiadają się wesoło i wycieczkowo.

Najbliższe atrakcje to przede wszystkim wyjazd ojców z dziećmi na rykowisko jeleni. Wycieczka ma rozpocząć się w sobotę 24 września i potrwać do niedzieli następnego dnia, dokładniej do godziny 10:00.

Kolejny wyjazd to hardcorowy spływ kajakowy. Tym razem jednak mężczyźni pojadą jedynie w swoim gronie. Co znaczy, że na pewno będzie się dużo działo. Przecież ojcom też należy się trochę więcej adrenaliny i testosteronowego klimatu. To już 9 października.

Nie zabraknie też jesiennego spotkania Rodzinnej Akademii Przygody. Potrwa ono od 14 do 16 października. Noc szkoleń również przyniesie akademickie wyniki i to zaledwie na kilka dni po rodzinnym spotkaniu, ponieważ 22 października. W klimacie rozmów będzie też trening komunikacji w rodzinie, czyli warsztaty dla małżeństw i narzeczeństw. Odbędzie się on również tego dnia, co noc szkoleń. Ostatnim wydarzeniem zapowiadanym na październik jest rozpoczęcie sezonu lodołamaczy.

Natomiast oficjalne pierwsze powakacyjne spotkanie ojców przypadło na pierwszy poniedziałek października.

Więcej szczegółów dotyczących SpokoTato znajdziecie na ich profilu na facebooku oraz stronie www.spokotato.pl.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: