ZIELONA GÓRA:

Szpilki na parkiet! Warsztaty taneczne “High Heels” dla kobiet już w niedzielę

W najbliższą niedzielę, odbędą się kolejne warsztaty taneczne dedykowane kobietom. Panie pójdą o krok dalej – będą miały tym razem okazję do nauki tańca na szpilkach!

High Heels jest jeszcze nowym stylem tanecznym, pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych. Jak sama nazwa wskazuje, jego głównym elementem są wysokie obcasy. Jest stylem, który ma dodawać kobietom odwagi i pewności siebie. Warsztaty organizuje Monika Jerzynek. 

Zapraszam tak naprawdę wszystkie chętne panie, które po prostu lubią tańczyć. Nie ma żadnego poziomu zaawansowania, jest taki poziom open. Zarówno panie, które kiedyś tańczyły mogą do nas przyjść, jak i panie, które dopiero zaczynają. Będę uczyła wszystkiego krok, po kroku, więc łatwo jest wejść w taniec i myślę, że każdy sobie poradzi.Monika Jerzynek

Nie tylko styl “High Heels” może wspomagać wyrażanie swojej kobiecości. Monika Jerzynek uważa, że każda forma tańca może wzbogacić kobietę o większą swobodę, o lepszą świadomość własnego ciała, a nawet o większy poziom samoakceptacji.

Otwieramy się, nabieramy pewności siebie, jesteśmy bardziej świadome też swojego ciała, jesteśmy też bardziej otwarte na ludzi, na otoczenie. Myślę, że gdzieś tam taniec wpływa na to, że jesteśmy po prostu bardziej otwarte, bardziej optymistyczne, radosne, więc to się przekłada na całe życie codziennie.Monika Jerzynek

Warsztaty taneczne dla Kobiet “High Heels” odbędą się w godzinach 12.00 – 14.00 w Zielonej Górze

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X