ZIELONA GÓRA:

Szkoła tańca w naszych domach! Spoko Family poprowadzi lekcje online

Przez najbliższe dwa tygodnie szkoły będą zamknięte. Uczniowie powinni spędzić ten czas w domach. Czy to oznacza nudę? Spoko Family chce pokazać, że można zrobić coś ciekawego i pożytecznego.

Od poniedziałku, 16 marca, studio tańca rusza z lekcjami przez internet. Poprowadzą je instruktorzy Spoko Family.

Startujemy z akcją „W chacie nie zamulacie!”. Realizujemy zajęcia online. Będzie można nas obserwować na naszym fanpage’u Spoko Family i tańcować razem z nami. Chodzi o to, że będziemy robić relacje na żywo, w związku z czym będą to żywe klasy na waszych telefonach, komputerach lub telewizorach. Wystarczy kawałek miejsca w waszym domu, żeby móc brać udział w tych zajęciach. Chodzi o dobrą energię w tym trudnym czasie, będzie można trochę zadbać o kondycję fizyczną.Filip Czeszyk, Spoko Family

Poniedziałkowe zajęcia rozpoczną się o godzinie 17:00. Będą przeznaczone dla najmłodszych. O 18:00 ruszą lekcje dla grupy średniozaawansowanej, o 19:00 – dla zaawansowanej. Udział może wziąć każda osoba, nawet jeśli nie tańczy na co dzień. Materiały z lekcji będą udostępnione również na YouTubie.

„W chacie nie zamulacie!” – pamiętajcie tytuł akcji, bo po tym tytule na pewno nas znajdziecie. Będziemy tańcować, wariować, mamy dla was konkursy. Mamy też zajęcia, podczas których będzie można potrenować swoją kreatywność plastyczną. Będzie fajnie, trzymamy się razem i działamy wspólnie.Filip Czeszyk

– To będzie szkoła tańca w waszych domach. Mamy też zaproszonych gości, najlepszych polskich tancerzy – dodaje Filip Czeszyk.

Zobacz więcej
Back to top button
X