ZIELONA GÓRA:

Sylwester miejski będzie w tym roku!

Nie za miliony, nie z taką pompą jak imprezy organizowane przez największe telewizje, ale będzie! Mowa o miejskim Sylwestrze pod chmurką dla zielonogórzan.

Rok 2018 będzie można powitać przy Centrum Biznesu. Impreza ma być w stylu dyskotek, które podczas Winobrania odbywały się wieczorami przy ratuszu. O miejskim Sylwestrze mówił w Programie Prezydent na 96 FM Janusz Kubicki.

W budżecie miasta troszkę takiego pozytywnego luzu jest, więc postanowiliśmy, że w tym roku odbędzie się miejski Sylwester. Odbędzie się on w tradycyjnym miejscu przy Centrum Biznesu. Projekt jest taki, że ma to być w stylu dyskoteki dorosłego człowieka, która była realizowana w trakcie Winobrania przed ratuszem. O wszystkim będziemy informować. Na pewno nie będzie to Sylwester za miliony złotych, taki, jak w telewizjach, bo na to nas jeszcze nie stać.Janusz Kubicki

Co sądzicie o imprezach sylwestrowych pod chmurką? Jak widzielibyście imprezę w Zielonej Górze? Czekamy na opinie. Piszcie w komentarzach na portalu wZielonej.pl i na Facebooku.

Zobacz więcej
Back to top button
X