WAŻNEZIELONA GÓRA:

Startuje “60 godzin z Falubazem”. Co ciekawego w tym roku? [WIDEO]

Wizyta w Muzeum Ziemi Lubuskiej, na strzelnicy, spotkania w szkołach oraz ze sponsorami – tak wyglądać będą ostatni dni lutego w zespole Stelmetu Falubazu Zielona Góra. 27 lutego rozpoczyna się coroczna akcja “60 godzin z Falubazem”. Ekipę żużlową będzie można spotkać w różnych punktach Zielonej Góry. 

Od poniedziałku 27 lutego zawodnicy spotkają się z kibicami w różnym wieku, z przedszkolakami, uczniami z podstawówki i liceum oraz z seniorami. Spotkanie w Muzeum Ziemi Lubuskiej 28 lutego będzie inauguracją oficjalnej współpracy między UTW a klubem. Ponadto w programie “60 godzin z Falubazem” znalazły się też różne sportowe zmagania. Zawodnicy zagrają w kręgle z naszymi wolontariuszami z “Drużyny F”. Sprawdzą też swoją celność i szybkość w treningach pokazowych z młodymi piłkarzami Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego i z koszykarzami SKM Zastal oraz na wirtualnej strzelnicy.

Tegoroczne “60 godzin z Falubazem” podsumuje 1 marca śniadanie biznesowe z partnerami i sponsorami, po którym żużlowcy pojadą na zimowe zgrupowanie do Świnoujścia.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00