KULTURA:ZIELONA GÓRA:

Stand-uperki Aleksandra Radomska i Paulina Potocka wystąpią w Zielonej Górze

Fani Stand- Upu w Zielonej Górze nie będą rozczarowani. Do naszego miasta przyjeżdżają przedstawicielki tej piękniejszej strony polskiej sceny. Aleksandra Radomska i Paulina Potocka wystąpią w niedziele w Cafe Noir ze swoim programem. 

Póki, co polski Stand-Up liczy tylko 7 kobiet. Jednak przedstawicielek tej dyscypliny humory przybywa. Czego przykładam jest właśnie Aleksandra Radomska, dla której jest to pierwsza trasa. Pytamy dlaczego wybrała akurat taką formę artystycznej działalności.

Od bardzo wielu lat działam w sieci i zbudowałam bardzo dużą społeczność, która doskonale legitymizuje moje pomysły. Oprócz tego że zajmuje się Stand-Upem wydałam też książkę, która okazała się bestsellerem. Robię dużo ciekawych rzeczy i to że umiem bawić czułam od wczesnego dzieciństwa. Nie miałam odwagi spróbować. Pomysł narodził się trzy lata temu, ale ta droga pandemiczna była długa żeby spróbować. Sprawdziłam się w konkursie zupełnie legalnym z profesjonalnymi komikami. Udało mi się dojść do finału w konkursie na Roast ŁodziAleksandra Radomska

 

Aleksandra Radomska jest autorką książki pt.: “Mam wątpliwość” Czego możemy spodziewać się w trakcie programu dziewczyn?

Będziemy my ze swoim sarkastycznym, błyskotliwym żartem. Fajne jest, to że Mamy z Pauliną inną energię. Mnie na scenie nosi, jestem ekspresyjna a Paulina nie, ale jest w tym tak cudowna że trzeba to zobaczyć i przekonać się jakim jesteśmy niesamowitym duetem. Paulina dodaje, że będzie dużo zabawnych rzeczy dla kobiet, ale też dla mężczyzn, którzy się odważą przyjść. Aleksandra Radomska i Paulina Potocka

 

Występ Aleksandry Radomskiej i Pauliny Potockiej w niedziele 23.01.2021 o 19:30 w Cafe Noir przy al. Niepodległości 22

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X