ZIELONA GÓRA:

Jak się bawić, to się bawić. Weekend imprez w Zielonej Górze

Weekend rozpoczął się na dobre, więc trzeba sprawdzić, co oferuje Zielona Góra. Na pewno można liczyć na kilka imprez tanecznych, wydarzeń sportowych i nie tylko.

Na stadionie przy ul. Sulechowskiej odbędzie się kolejny mecz III ligi, w którym zobaczymy KS Falubaz Zielona Góra. Lokalni piłkarze podejmą ekipę Skry Częstochowa. Podopieczni Jarosława Misia to beniaminek rozgrywek, jak dotąd jeden mecz zremisowali i jeden przegrali. Czy to będzie pierwsze zwycięstwo? Przekonamy się w sobotę o 17:00.

Cena biletu: 10 zł
Wejście darmowe: kobiety oraz dzieci i młodzież do 18. roku życia
Otwarcie kas przy stadionie: 16:00
Otwarcie punktu akredytacyjnego: 16:00
Otwarcie bram: 16:00

W sobotni wieczór Piekarnia Cichej Kobiety zaprasza wszystkich zmęczonych kinem komercyjnym na finał I Festiwalu Amatorskich Filmów Familijnych i Krajoznawczych FAFFiK.  Oprócz prezentacji nadesłanych produkcji odbędą się warsztaty filmowe oraz występ inicjatywy Scenicznej Fruuu. Zwycięzca festiwalu otrzyma kamerkę GoPro.

I Festiwal Amatorskich Filmów Familijnych i Krajoznawczych FAFFiK rozpocznie się o 19:00.

W sobotę nie może też zabraknąć okazji, żeby potańczyć.

Pierwsza z nich będzie miała miejsce w Hot Shots Music Club & Bilard. Odbędzie się tam Before Party Electro Pulse Festival, imprezy która jest zaplanowana na koniec tego miesiąc w Trzebielu niedaleko Żar.

Before Party rozpocznie się o 21:00.

Mr. Charlie za to zaprasza na zabawę w latynoskim klimacie. Podczas wydarzenia Let’s Rock Salsa będzie można pokazać swoje umiejętności w rytm muzyki rodem z Kuby i nie tylko.

Zabawa w Mr. Charlie również zaczyna się o 21:00.

OBIEKT nie pozostaje dłużny konkurencji i też organizuję imprezę. Tym razem tancerze nie rozgrzeją parkietu klubu, ale plac na zewnątrz. Jeżeli pogoda dopisze to przed OBIEKTEM pojawią się głośniki i tam Hannah & Blackbeard postarają się o odpowiednią atmosferę.

Klub zaprasza do siebie od 21:00

Oczywiście jeżeli mowa o imprezach tanecznych to nie mogło zabraknąć zielonogórskiego X-Demona. W sobotę o dobrą atmosferę zadba gość specjalny – Sheevia.

Początek o 21:00

W niedzielę również nie zabraknie atrakcji dla małych, jak i większych mieszkańców Zielonej Góry.

Zaczynamy w Krzywym Kominie przy ul. Fabrycznej 13b, gdzie ZKF Ad Astra zaprasza na Wielkie małe gry. Podczas imprezy uczestnicy będą mogli zagrać w znane im planszówki w rozmiarach XXL. Zaplanowano m.in. rozgrywkę w Scrabble oraz mecz ogromnych piłkarzyków.

Pograć będzie można od 13:00.

Dla tych, którzy wolą sportowe emocje w klimacie rodzinnego pikniku również coś się znajdzie. Na stadionie futbolowym odbędzie się mecz Dragons Zielona Góra – Patrioci Poznań. Smoki mają za sobą już dwa zwycięstwa i tyle samo porażek. To ich ostatnia szansa na wejście do fazy pucharowej. Zielonogórscy zawodnicy bez wątpienia będą potrzebować wsparcia od swoich kibiców. Podczas spotkania będzie można skosztować domowych ciast, lodów i nie tylko.

Mecz rozpocznie się o 14:30 przy ul. Botanicznej 66.

Jeżeli wolicie sami spróbować swoich sił w sporcie to klub Hasta La Vista ma coś szczególnego w swojej ofercie. W niedzielne popołudnie odbędzie się Squash and Gokart Cup 2016. Turniej jest wyjątkowy, ponieważ odbędzie się w dwóch miejscach. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w prawdziwym grand prix, czyli gokartowym treningu. Następnie odbędą się kwalifikacje i wyścig na torze wallrav, oraz minimum 4 mecze w turnieju squashowym. Koszt udziału wynosi 100 zł.

Początek zaplanowano na 15:30.

Niedzielę będzie można zakończyć w X-Demonie. Tam imprezowiczów rozrusza kolejny specjalny gość. Tym razem będzie to Aretha.

Start o 21:00

Pełną rozpiskę wydarzeń oraz repertuar kinowy można znaleźć w zakładce Co? Gdzie? Kiedy?

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X