ZIELONA GÓRA:

Rzeczy dla berbecia za małe? Zabawki poszły w kąt? Skorzystaj z Baby Szafingu!

Dzieci rosną błyskawicznie, a to przysparza rodzicom zarówno radości, jak i problemów. Dorośli, którzy nie chcą wydawać fortuny na ubrania dla maluchów, chętnie korzystają z Baby Szafingu, czyli wymiany lub zakupu dziecięcych ciuszków.

Dzieciaki bardzo szybko wyrastają z ubrań. To, co jest na nie za małe, nie musi jednak zajmować miejsca w szafie.

Najpierw zamykamy się tam, żeby znaleźć rzeczy, których już nie potrzebujemy dla dzieci albo które są już za małe. Chcemy się nimi podzielić z innymi osobami, wymienić nimi. Robimy wszystko to, by nasze szafy były bardziej chłonne na nowe rzeczy.Paulina Zamlewska-Lipiec, organizatorka Baby Szafingu

Baby Szafing to nie tylko sposób na uporządkowanie lub uzupełnienie garderoby najmłodszych. Można na nim znaleźć również zabawki i akcesoria dla dzieci.

Zabawki wszelkiego rodzaju, jeździdełka i nawet łóżeczka się zdarzają. Panie, które wystawiają te rzeczy – bo przeważnie są to mamy, chociaż są i całe rodziny – mają niesamowitą wyobraźnię, wjeżdżają ze swoimi wieszakami, cudnie prezentują te rzeczy.Paulina Zamlewska-Lipiec

Baby Szafing odbędzie się w niedzielę, 18 marca od 11:00 do 15:00 w Centrum Nauki i Biznesu „Żak” przy ulicy Chopina 19.

Paulina Zamlewska-Lipiec

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: