ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Równo za dwa miesiące pierwszy ligowy mecz Falubazu!

Dokładnie za 59 dni taśma w górę! Zielonogórzanie PGE Ekstraligę 2021 otworzą w wielkanocną niedzielę, 4 kwietnia w Toruniu. eWinner Apator powraca do grona najlepszych po rocznej przerwie.

Fani odliczają już dni, do walki o ligowe punkty a żużlowcy? Pytamy u źródła. Najpierw Piotr Protasiewicz, kapitan Falubazu.

Ja tak mam w połowie lutego, pod koniec. Wtedy zaczynają się pierwsze przymiarki motocykli. Sprzęt schodzi do warsztatu i zaczyna cieszyć oko. To sygnał, że za chwilę zaczną się przygotowania na torze. Teraz jest jeszcze spokój, ale w drugiej połowie lutego zacznie się tupanie nóżkami.

Większy apetyt na to, by już dosiąść motocykla ma Patryk Dudek.

Ten luty musimy dobrze przepracować i potem jest z górki, czekamy aż śnieg stopnieje. Nie powiem, zacieram już nogi i ręce, żeby na jakiś motocykl wsiąść.

W planie żużlowców pod koniec tego miesiąca jest wyjazd na obóz do Świnoujścia. Obecnie zielonogórzanie wykuwają formę przed sezonem, m.in. odwiedzając Wzgórza Piastowskie. Zespół regularnie jeździ też na Polanę Jakuszycką i trenuje tam na nartach biegowych.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: