ZIELONA GÓRA:

Rodzinna impreza od lat 2 do 102 – tylko z Radiem Index!

Ruszamy z Miejskim Festynem Rodzinnym

Nie tylko Bachanalia rozkręcą atmosferę w Zielonej Górze! Ścianka wspinaczkowa, porady dietetyczne, bitwy robotów – ogółem – atrakcje dla całej rodziny szykują się z okazji 20-lecia Radia Index. Poświętujecie z nami?

Miejski Festyn Rodzinny “20 lat Radia Index” będzie podzielony na kilka stref tematycznych. W Strefie Radości dzieci pobawią się z klaunem i animatorem, będzie też malowanie twarzy i układanie fikuśnych fryzur. W tym samym czasie rodzice mogą skorzystać ze Strefy Zdrowia z poradami dietetyka czy pokazów fitness w Strefie Sportowej.

Myślę, że wszystkie strefy, które powstaną w ramach Miejskiego Festynu Rodzinnego, są bardzo ciekawe. Liczymy też na mieszkańców, którzy mogą w aktywny sposób uzupełnić strefę mody – odbędzie się tam Top Szafing i Baby Szafing. Każdy, kto ma ochotę, może przynieść niepotrzebne ubrania i wymienić je lub sprzedać za symboliczną kwotę innym uczestnikom festynu. Uczestnictwo w szafingu jest bezpłatnemówi w imieniu organizatora - Radia Index - Marcin Fijałkowski.

– Można powiedzieć, że to tak jak z naszą ramówką antenową. Jest dla każdego. Planując atrakcje tak właśnie zaprojektowaliśmy harmonogram wydarzeń – dodaje.

Na festyn zapraszamy 23 maja od godziny 16:00 na stadion Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ulicy Wyspiańskiego.

Szykuje się największy festyn połączony z baby szafingiem pod chmurką 🙂

Opublikowany przez Portal wzielonej.pl 12 maja 2018

Do tego czasu mogą zgłaszać się kolejne firmy, stowarzyszenia i instytucje. Na wiadomości pod adresem marketing@index.zgora.pl czekamy do 18 maja.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X