ZIELONA GÓRA:

Radni i urzędnicy składają życzenia. Wesołych świąt i szczęścia w nowym roku!

Ostatnie przedświąteczne spotkanie radnych to obowiązki, ale też przyjemności. Reprezentanci zielonogórzan zebrali się również po to, by życzyć wszystkim dobrych chwil w święta i na nowy rok.

Zdrowie, szczęście, spokój – te słowa przewijały się w życzeniach radnych dla zielonogórzan.

Słowo do uczniów, rodziców oraz pracowników zielonogórskiej oświaty i administracji skierował Jarosław Skorulski. Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych ma nadzieję, że przyszły rok będzie spokojniejszy. Podkreślił też, że zielonogórzanie mogą być dumni ze szkół.

Mając w pamięci ten ubiegły rok, który był ciężki ze względu na strajk – żeby następny był spokojny. Natomiast mieszkańcom życzę, żeby byli dumni z zielonogórskiej oświaty, bo naprawdę jest z czego. Kolejny raz udowodniliśmy, że i szkoły podstawowe, i szkoły ponadpodstawowe mają wysokie wyniki w skali całego kraju. To jest zasługa i rodziców, i nauczycieli, i władz miasta, które dbają o zielonogórską oświatę.Jarosław Skorulski

Prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej, Krzysztof Sikora życzy zaś, by przyszły rok był pełen zdrowia i pomyślności.

Tradycyjnie – spokoju i chyba dobrobytu, chociaż ten dobrobyt widać już każdego dnia, w tym, jak się rozrastamy i pięknie rozwijamy. Ale życzę przede wszystkim zdrowia, żebyśmy byli w dobrych nastrojach, w dobrych humorach, w dobrej formie i myślę, że wtedy sprawy będą szły jak najlepiej dla nas wszystkich. Wszystkiego dobrego.Krzysztof Sikora

Radio Index także życzy Wam wszystkiego, co najlepsze na cały 2020 rok. Bądźcie z nami na fali 96 FM i odwiedzajcie portal wzielonej.pl!

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00