KulturaZIELONA GÓRA:

„Pstrykali” przez cały rok. Zielonogórskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wystawę

– Wcale nie trzeba daleko jechać, żeby pokazać piękne miejsca – uważa Paweł Sulatycki z Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, które w piątek, 6 lipca zaprezentuje swoje prace.

Owocami rocznego fotografowania przed przerwą wakacyjną chce się pochwalić Zielonogórskie Towarzystwo Fotograficzne. Czwarta już, doroczna wystawa będzie miała miejsce w galerii Focus Mall. Otwarcie w piątek, 6 lipca o 19:00.

Będzie portret, krajobraz, street foto, makro, czyli wszystko, czym ludzie się interesują w fotografii. Pojawią się fotografie jezior, winnic. 28 osób zaprezentuje swoje zdjęcia.Paweł Sulatycki, prezes ZTF

Wystawa składa się z 54 prac. Sulatycki podkreśla, że sprzęt nie ma tu żadnego znaczenia. Zielonogórzanie fotografują chętnie, a wiele udanych prac jest wykonywanych… smartfonem.

Jest bardzo dużo osób, które fotografują. W większości królują telefony. Wiele fotografii nagrodzonych i to na prestiżowych konkursach międzynarodowych było robionych telefonem. Nieważne, czym się fotografuje, bo liczy się obraz. Można fotografować nawet puszką po piwie. Zielona Góra słynie z fotografii otworkowych.Paweł Sulatycki, prezes ZTF

Więcej o fotografii, planach ZTF, w całej rozmowie z Pawłem Sulatyckim, która dostępna jest poniżej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: