KULTURA:ZIELONA GÓRA:

Przez 12 godzin powie, co ślina na język przyniesie! Rademenez będzie bił własny rekord!

W najbliższy piątek, w planetarium Wenus, Raper Rademenez, czyli Radosław Blonkowski, zamierza pobić Rekord Polski we freestyle’owym rapowaniu bez przerwy. Obecny rekord należy właśnie do niego. 

Celem jest aż 12 godzin, podczas których zostanie zrealizowany zaplanowany przez rapera program. 

Rekord będzie trzy razy dłuższy, dlatego będzie zupełnie innym rekordem, ale też ze względu na sposób, w jaki ostatnie przygotowane w ogóle całe wydarzenie ponieważ, przez pierwsze siedem godzin będą prowadzone lekcje dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i liceów. Są różne rodzaje lekcji, które będą miały miejsce. Będzie lekcja geografii, W-F-u, historii, muzyki… Od wyboru do koloru! Zapraszam wszystkie chętne szkoły!Radosław Blonkowski, 'Rademenez'

Bicie rekordu rozpocznie się od godziny 8.00. Do godziny 16.00 potrwają rapowane zajęcia dla szkół, dotyczące poszczególnych przedmiotów. Od 16.00 rozpocznie się freestyle o życiu i o ciekawych osobach z życia rapera. Rekord ma zostać pobity dokładnie o godzinie 20.00. Wszystko będzie się dział w Planetarium Wenus.

My jako planetarium czujemy się zaszczyceni, że będzie się to odbywać u nas. Dzieci i młodzież, które nas będą odwiedzać od rana, będą miały okazję wziąć udział w zgoła innym wydarzeniu niż do tej pory. Nie będą tym razem oglądać gwiazd, ale wysłuchają oryginalnych prezentacji różnych lekcji. Marta Blonkowska, specjalista do spraw marketingu w Planetarium Wenus

Wstęp na wydarzenie jest darmowe. Będzie można oglądać je również na żywo na portalach Facebook i YouTube. Poniżej jest dostępna cała rozmowa z Rademenezem. Tam też próbka freestyle’owych możliwości rapera. 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: