KULTURA:ZIELONA GÓRA:

Przed nami kolejny tydzień Lata Muz Wszelakich

Gotowanie w plenerze, uczty książkowe oraz muzyczne i oczywiście coś dla najmłodszych. Sprawdzamy, jak będzie wyglądał najbliższy tydzień w ramach Lata Muz Wszelakich.

Jutro w Pałacu w Starym Kisielinie gotowanie w plenerze. Tym razem motywem przewodnim będzie kuchnia europejska. Początek warsztatów o godzinie 11:00.

W środę coś dla miłośników Zielonej Góry, tych spacerujących. W ramach cyklu „Nie nudzę się latem” tym razem wycieczka po zabytkach sakralnych miasta. Zbiórka tradycyjnie na Placu Bohaterów kwadrans przed wyruszeniem – o 10:45.

W czwartek kolejna odsłona cyklu „Z książką na leżaku”. Tym razem gościem będzie Jarosław Barańczak. Początek spotkania w sali im. Janusza Koniusza biblioteki Norwida o 18:00. Godzinę później na placu przed Filharmonią Zielonogórską recital Karoliny Tuz.

W piątek tradycyjnie coś dla najmłodszych. W Ogrodzie Botanicznym o 11:00 „Przygody Matołka”, według zielonogórskiego Studia Teatralnego Guliwer. Wieczorem kolejne „Bluesowe noce”, tym razem koncert w wykonaniu Blues Friends. Początek o 20:00 w Piekarni Cichej Kobiety. Piątek to też kino plenerowe. O 21:00 na terenie Pałacu w Starym Kisielinie film „After”.

Dzień później o tej samej porze projekcja „Cudownego Chłopaka”. Wcześniej, bo już o 10:00, w sobotę, wydarzenia z myślą o najmłodszych w Dolinie Gęśnika.

W Pałacu w Zatoniu w sobotę też coś dla melomanów. O 21:00 rozpocznie się występ Reed Connection Quartet, a na zakończenie weekendu, w niedzielę kolejne wydarzenie w ramach cyklu „Wieczory u luteranów”. Koncerty w kościele ewangelickim zaczynają się o 19:00.

Cały sierpniowy program Lata Muz Wszelakich poniżej.

foto: ZOK

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: