SPORT:ZIELONA GÓRA:

Przed ASW Knockout jeszcze jedna impreza

Zmagania na arenie międzynarodowej wprawdzie przepadły, ale druga połowa roku to starty w mistrzostwach Polski – Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra nie zboczyła ze zwycięskiego kursu.

Po medale mistrzostw kraju sięgały m.in. wizytówki klubu – utytułowani Kacper Frątczak i Rafał Gąszczak. Sezon torpedowany przez pandemię ocenia Tomasz Pasek, trener klubu.

Rezultaty są bardzo dobre. Nie pojechaliśmy na wszystkie imprezy z powodu koronawirusa, ale i z powodu problemów z naszą bazą sportową. Na te turnieje, na które pojechaliśmy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty. Dużo złotych medali i to najbardziej cieszy. Staramy się kontynuować ideę – wyżej, dalej i mocniej. Dla mnie jako szkoleniowca zdobywanie tytułów mistrzowskich jest dozgonnym celem i nie nudzi mi się to.

Pierwsza połowa roku pod względem zawodów została zupełnie spisana na straty. Zielonogórzanom przepadły starty międzynarodowe. Z pucharami świata włącznie.

Te odbywały się zawsze od marca do czerwca. Było 4-5 pucharów świata. To bardzo fajne imprezy, żeby się sprawdzić międzynarodowo. Odwołano nam też mistrzostwa Europy, duża strata, ale czekamy już na przyszły rok i na mistrzostwa świata. Mamy nadzieję, że się odbędą, a odbyć mają się w Moskwie.

Na początku grudnia miały się odbyć w Turcji mistrzostwa Europy. Zmagań w Antalyi nie będzie. Będzie za to impreza rangi mistrzostw Polski w formule oriental, w kategorii seniorów i juniorów. Impreza odbędzie się 12 grudnia.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: