ZIELONA GÓRA:

Prezydent o sondażach: podchodzę z pokorą

50% poparcia, które nie wyklucza drugiej tury wyborów – na taki wynik sondażowy wynik może liczyć w tej chwili Janusz Kubicki. Prezydent Zielonej Góry komentował ten rezultat w Radiu Index.

Janusz Kubicki rządzi miastem od 2006 roku. W ostatnich wyborach uzyskał wynik przekraczający 68%. Co o zbliżających się wyborach samorządowych i sondażach mówi włodarz Zielonej Góry?

Kampania wyborcza już trwa. To widać, słychać i czuć. Podchodzę do wszystkich sondaży z dużą pokorą. To jest trudny moment dla mnie jako prezydenta miasta, bo robię dużo rzeczy, które są potrzebne Zielonej Górze, ale które również szkodzą spokojowi niektórych osób, patrz kierowców. Wyprowadzam ich z równowagi w sposób dość częsty. Tylko jeszcze raz powtórzę: jeżeli teraz nie zrobimy tych remontów, to nie zrobimy ich nigdy. Nie będzie pieniędzy z Unii Europejskich. Jeżeli ktoś myśli inaczej, to jest w błędzie.Janusz Kubicki

Kubicki w audycji Prezydent na 96 FM powiedział, że nie zdecydował jeszcze czy stanie w wyborcze szranki. Jak mówi, koncentruje się na bieżącej pracy.

Bardziej koncentruje się na tym, co jest jeszcze do zrobienia, żeby jeszcze spróbować wyciągnąć kilka złotych z Unii Europejskiej. Jak my tego teraz nie zrobimy, to nigdy tego nie będzie. Walczymy o strefę, kolejni inwestorzy, za chwilę otworzą się kolejne zakłady. Jestem z tego dumny.Janusz Kubicki

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: