ZIELONA GÓRA:

Prezydent: liczę na każdego z parlamentarzystów, bardziej na tych, którzy są związani z Zieloną Górą

– Nie są ważne barwy polityczne, a problemy, które trzeba rozwiązać – mówi o oczekiwaniach wobec parlamentarzystów nowej kadencji Janusz Kubicki, gospodarz miasta.

W audycji Prezydent na 96 FM podsumowanie wyborów. Włodarz Zielonej Góry przyznał w Radiu Index, że liczy na każdego, kto pojawi się w ławach poselskich.

Ja liczę na każdego z parlamentarzystów, ale oczywiście bardziej na tych, którzy są związani z Zieloną Górą. Nie jest ważna kwestia posiadanych barw politycznych, jest kwestia problemów, które są do rozwiązania. Jurek Materna wpisał sobie kilka do swojego programu i mówi, że będzie walczył jak o niepodległość. Mówi o budowie szkoły muzycznej, mówi o zagłębiu miedziowym. Wierzę w to, że każdy będzie o coś walczył. Zawsze będę chwalił i dziękował tym osobom, którym się coś uda.Janusz Kubicki

Janusz Kubicki dodał również, że bycie ambasadorem naszego regionu i miasta, to rola dla każdego, kogo wskazali wyborcy, choć jednocześnie zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy będą pracować na rzecz Zielonej Góry.

Jeżeli miałbym liczyć na to, że poseł wybrany z Gorzowa będzie coś robił dla Zielonej Góry, to np. pan Dajczak wiem, co zrobi dla Zielonej Góry. Będzie walczył, żeby jakąś instytucję zabrać z Zielonej Góry i przenieść do Gorzowa. Jest typowym człowiekiem, który jest zakochany w Gorzowie, więc nie liczmy na to, że będzie wspierał Zieloną Górę.Janusz Kubicki

Więcej wyborczych podsumowań do zobaczenia w całej audycji Prezydent na 96 FM. Program na radiowym Facebooku i na portalu wZielonej.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: