ZIELONA GÓRA:

Pożegnanie lata? Tak, to już! Na piknik zaprasza OWES

Piknik z ekonomią społeczną “Pożegnanie lata” – imprezę pod takim hasłem organizuje w tę niedzielę Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Rodzinne wydarzenie z okazji zakończenia wakacji odbędzie się na tzw. Dzikiej Ochli.

Zaprezentują się fundacje, stowarzyszenia i spółdzielnie socjalne. A o tym, że mają się czym pochwalić przekonuje Agata Fogel z OWES Zielona Góra, która mówi, co będzie czekać w niedzielę na uczestników pikniku w Ochli.

Jest to ciekawe miejsce na łonie natury. Spotkamy się tam z wieloma podmiotami ze sfery ekonomii społecznej. Będzie można wziąć udział w wielu warsztatach – artystycznych, przyrodniczych, podróżniczych.

Będzie też coś na ząb, bo zasmakować będzie można specjałów z kuchni gruzińskiej i ukraińskiej. Na uczestników czekać będzie także gra terenowa.

Organizowana przez ROPS w Zielonej Górze. Na Facebooku jest więcej informacji o tym, w jaki sposób można się zapisać. Przychodząc na piknik o 12:00 też będzie można się zapisać i wziąć udział w tej grze z całą rodziną.

Niedzielna impreza na Dzikiej Ochli rozpocznie się o 12:00 i potrwa do 17:00. Więcej o atrakcjach, które będą podczas pikniku poczytacie także TUTAJ. Wstęp jest wolny.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: