ZIELONA GÓRA:

Potrzebne koce na chłodne dni i noce. Podaruj ciepło zwierzakom!

Schronisku dla zwierząt można pomagać na różne sposoby – zarówno jako wolontariusz, jak i jako mieszkaniec. O jakich formach wsparcia warto pomyśleć jesienią?

Teraz zwierzaki z pewnością będą potrzebować ciepła. To zapewnią im nowe okrycia.

Przede wszystkim zbieramy koce, ręczniki, pościel, poszewki. Wszystko nam się przyda, oprócz poduszek i kołder z pierzem. To jest bardzo ważne, ponieważ takie elementy mogą niestety zaszkodzić naszym zwierzakom, więc tego nie przyjmujemy. Jeżeli ktoś może przyjechać i dowieźć te rzeczy do schroniska, to też jak najbardziej zapraszamy, codziennie od 10:00 do 18:00.Magdalena Zwolska, rzecznik stowarzyszenia „Inicjatywa dla Zwierząt”

Zbiórka jest cykliczna. Co sobotę odbywa się na innym osiedlu Zielonej Góry. Dwie najbliższe są zaplanowane 9 listopada na osiedlu Zacisze i 16 listopada na osiedlu Zdrojowym. Dary można przynosić między godziną 11:00 a 13:00.

Zwierzaki chętnie podzielą się też własnym ciepłem. Wiele osób uwielbia wieczory z przytulonym do siebie czworonogiem. Można więc pomyśleć o adopcji psa lub kota, który będzie naszym towarzyszem na każdą porę roku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: