SPORT:ZIELONA GÓRA:

Porażka szczypiornistów po słabym meczu

Nie udał się szczypiornistom PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego pierwszy w tym roku mecz w rozgrywkach I ligi. Akademicy po słabym spotkaniu przegrali w Grodkowie z Olimpem 19:24.

Jak nam powiedział trener zielonogórzan Ireneusz Łuczak, dobry był tylko początek spotkania. Później ton rywalizacji nadawali już gospodarze, wygrywając zasłużenie.

Pierwsze piętnaście minut, dopóki realizowaliśmy swoje założenia, wyglądało dobrze. Od szesnastej minuty wszystko zaczęło się sypać. Zupełnie stanęliśmy, atak wyglądał bardzo słabo, graliśmy na siłę, każdy chciał sam, nie można tak grać. Pierwsza połowa była na remisie, w drugiej nie wykorzystywaliśmy kontr. Mecz był ogólnie słaby, przy normalnym naszym graniu powinniśmy sobie poradzić.

Kolejne spotkanie AZS rozegra 28 stycznia. Przeciwnikiem będzie lokalny rywal – Trójka Nowa Sól.