KULTURA:ZIELONA GÓRA:

Popatrzmy w „Powszednie niebo” z Czesławem Sobkowiakiem. Dziś spotkanie z poetą

Jeśli wypoczynek, to „Z książką na leżaku”. To hasło towarzyszy wakacyjnym spotkaniom z literaturą w bibliotece Norwida. W każdy czwartek w sali im. Janusza Koniusza można zobaczyć i posłuchać twórców, którzy pochodzą z naszego regionu. Dziś gościem będzie poeta i prozaik Czesław Sobkowiak.

Autor będzie promował swój najnowszy tomik poetycki – „Powszednie niebo”. Wydał go w ubiegłym roku nakładem wydawnictwa Pro Libris.

Pan Czesław Sobkowiak jest zielonogórskim poetą, prozaikiem, autorem kilkunastu tomików poetyckich, a także krytykiem literackim i współpracownikiem regionalnych i ogólnopolskich pism literackich, w tym także autorem najnowszego tomiku poetyckiego zatytułowanego „Powszednie niebo”. I to właśnie tej publikacji będzie dotyczyć rozmowa z panem Czesławem Sobkowiakiem, na którą zapraszamy.

Dzisiejsze spotkanie autorskie rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie również transmitowane na żywo na facebookowej stronie biblioteki Norwida. Widzowie będą mogli zadawać pytania w trakcie rozmowy z gościem.

mat.prasowe

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: