ZIELONA GÓRA:

Pomogły sobie, chcą innym kobietom. Uczestniczki metamorfoz przed finałem!

Dwie kobiety miały szansę, by o 180 stopni zmienić swoje życie! Pomogła im Akademia Piękna Tredici. Wraz ze swoimi partnerami przeprowadziła akcję „Projekt Metamorfoza”.

Trzecia odsłona metamorfoz jest jeszcze bardziej kompleksowa niż dotąd. To nie tylko zmiany urodowe, ale także sylwetek i nawyków żywieniowych. Fachową radą służył dietetyk, fryzjer czy trener personalny.

Nasza siłownia Mrs. Sporty zadbała o to, by przygotować panie formą, troszkę je wzmocnić. Studio taneczne MEGI prowadziło im zajęcia taneczne, my zadbaliśmy o to, żeby je zrelaksować: masaże, zabiegi na ciało wyszczuplające i relaksacyjne, pedicure, manicure, włosy, make-up. Na końcowym wydarzeniu będzie można zobaczyć efekty. Pracownia krawiecka „Sonia” przygotuje dla pań suknie szyte na miarę, więc na pewno będzie to wyglądać fajnie, bardzo wieczorowo.   Adam Szemetiłło, Akademia Piękna Tredici

Do samego końca panie nie zobaczą efektów metamorfozy. Tredici stopniuje napięcie i przed pokazaniem ich nowego wizerunku zorganizuje pokaz mody. Adam Szemetiłło podkreśla, że efekty Projektu Metamorfoza są długofalowe. Uczestniczki, które przechodzą przemianę, same motywują inne panie do zmian w życiu.

Na przykład pani Ksymena pomaga paniom, które są u niej w stowarzyszeniu przeciwdziałającemu przemocy domowej. Chce pokazać paniom, że można zmienić swoje życie. Żeby być silnym i zmotywowanym.Adam Szemetiłło

Finał metamorfoz w sobotę, 9 grudnia o godzinie 17:00 w Number One Club przy ulicy Okulickiego w Zielonej Górze. Szczegóły w rozmowie z Adamem Szemetiłło.

Adam Szemetiłło

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X