ZIELONA GÓRA:

Policja poszukuje świadka wypadku

Zielonogórska policja poszukuje świadków wypadku drogowego, który miał miejsce w dniu 11 października 2022 roku około godziny 17.30 – 18.00 na ulicy Nowej w Zielonej Górze. Kierujący srebrnym samochodem typu sedan zajechał drogę kierującej rowerem, która przewróciła się i doznała obrażeń ciała.  
Do zdarzenia doszło 11 października około godziny 17:30-18:00 na ulicy Nowej w Zielonej Górze, w rejonie skrzyżowania z ulicą Lechitów, kierujący samochodem osobowym koloru srebrnego (sedan), poruszający się od strony ulicy Browarnej w kierunku ulicy Pileckiego, przejeżdżając przez garb spowalniający przejechał w bezpośredniej bliskości kierującej rowerem, poruszającej się po jezdni w tym samym kierunku i zajechał jej drogę, w wyniku czego uderzyła ona kołem w krawężnik i upadła doznając obrażeń ciała. Kierujący samochodem nie zatrzymując się odjechał w kierunku ulicy Pileckiego.

Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ulica Partyzantów 40, telefony: 47 79 52 172, 47 79 52 150; e-mail: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl

Źródło: KMP w Zielonej Górze

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X