ZIELONA GÓRA:

Połącz puzzle i podziel się swoją historią na zielonogórskim finale WOŚP!

Atrakcji na 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie co niemiara. Kilka z nich zaplanowano w hali CRS i jej okolicy – odbędzie się tam m.in. maraton na rowerach stacjonarnych i bieg „Policz się z cukrzycą”. Zielonogórski sztab Orkiestry namawia też mieszkańców do udziału w konkursie „Puzzle WOŚP”.

Sztabowcy zbierają 10-osobową drużynę, która będzie na czas układać kwadratowy obraz o wymiarach 10 na 10 metrów. Do rywalizacji stanie także kilka innych miast, z których finał WOŚP będzie transmitować telewizja TVN. Wygra sztab, który ułoży puzzle najszybciej. W nagrodę wskaże placówkę medyczną, która otrzyma od WOŚP wyrób medyczny o wartości 50 tysięcy złotych.

Do konkursu można zgłaszać się do czwartku, 10 stycznia. Informacje o tym, jak to zrobić, znajdziecie na profilu „WOŚP Zielona Góra 2019” na Facebooku.

Zielonogórski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje także akcję „Opowiedz nam swoją historię”. Chodzi o osoby, które skorzystały w swoim życiu ze sprzętu przekazanego szpitalom przez orkiestrę Jurka Owsiaka. – Twoja historia, to nasze wspólne dzieło, pokażmy ją całemu światu – mówią zielonogórscy sztabowcy i zachęcają do zgłaszania się za pomocą Facebooka.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: