ZIELONA GÓRA:

Podopieczne Domu Samotnej Matki proszą o pomoc

Trwa zbiórka dla zielonogórskiego Domu Samotnej Matki. Tym razem potrzebne są jednak nie tylko artykuły spożywcze i leki, ale też detergenty oraz przyrządy do sprzątania. Mają one pomóc podopiecznym oraz pracownikom instytucji w szybszym uporządkowaniu nowej siedziby przy Wojska Polskiego.

Listę najpotrzebniejszych rzeczy, tych związanych z potrzebami dnia codziennego, jak i ze zbliżającą się przeprowadzką do nowej siedziby, można znaleźć na profilu instytucji na jednym z portali społecznościowych. Potrzebne jest praktycznie wszystko. Od zmiotek i mopów, aż po odkurzacze.

Można to osobiście przynieść na ulicę Piaskową, czyli do obecnej siedziby. Będziemy starali się nie mieć z państwem kontaktu osobistego, sytuacja jest jaka jest. Ale pomachanie rączką z naszej strony i podziękowanie będzie na pewno.

Żeby było jeszcze piękniej, podopiecznym – zwłaszcza tym najmłodszym – marzy się  też nowe wyposażenie siedziby w zabawki. Stąd też prośba nie tylko o środki czystości, ale też o podarki dla dzieci.

Też chcielibyśmy prosić państwa o zabawki. Ale zabawki nowe, zapakowane. Puzzle, gry edukacyjne. Ale żeby były nowe i będą one służyły w nowej siedzibie, którą niedługo już będziemy zajmować.

Zbiórka potrwa do Wielkanocy. Przypomnijmy – wszystkie artykuły można przynosić do obecnej siedziby Domu Samotnej Matki, czyli na ulicę Piaskową 9e.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: