ZIELONA GÓRA:

Pizza, kino, impreza – małe plany na wielkie święto

Panowie, mamy dla Was kilka podpowiedzi, jak spędzić dzisiejszy dzień.

Przez serce do serca

Kwiaty, czekoladki i kino to najpopularniejsze formy prezentu dla kobiety w jej szczególnym dniu. Można też postawić na coś innego, na przykład za sprawą „gorącego serca” w zielonogórskiej Telepizzy. Pizzeria przygotowała ofertę dotyczącą pizz w kształcie serca. Wyjście do restauracji to jedna opcja. Ale może tego dnia postawić na dowóz pyszności do domu?

Postawmy na zabawę

Dzisiaj możemy zabrać swoją dziewczynę czy żonę  na „Sex, Drugs, Rock and Roll” do piwnicy artystycznej Kawon. Brawurowa komedia utrzymana w konwencji stand-upu. Dziewięć ludzkich charakterów, dziewięć historii oraz jeden aktor wcielający się w każdą z ról. Bilety są do nabycia w lokalu i na stronie www.abilet.pl.

Jazzkino z kolei zaprasza na “Cocktailowy Dzień Kobiet”. Każda z pań, która wybierze się w tym dniu do lokalu, dostanie cocktail Cosmopolitan za pół ceny. Także w klubach X-Demon (9 marzec) i Heaven (10 marzec) odbędą się imprezy, aby uczcić święto pań.

Noc filmowa

Cinema City proponuje paniom program pt: „Ladies Night”, który rozpoczyna się o 19:30. W zamian za nabycie biletu otrzymujemy wejściówkę na film pt: „LN-Kobieta sukcesu”. Organizatorzy oferują dodatkowe atrakcje w cenie biletu, porady kosmetyczne oraz prezenty dla wszystkich pań. Jeśli panie nie chcą skorzystać z tej oferty, to mają szeroki wachlarz możliwości w wyborze filmów.  W godzinach wieczornych są grane następujące produkcje: „Kobieta sukcesu”, „Każdego dnia”, „Podatek od miłości”. Wszystkie te produkcje są komediami romantycznymi i zbierają bardzo pozytywne recenzje.

Nie zapominajmy jednak o naszych mamach, babciach czy siostrach, ponieważ Dzień Kobiet to nie tylko święto waszych partnerek, ale wszystkich kobiet na całej kuli ziemskiej.

Gracjan Zoga, Erwin Prokopowicz

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: