PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Piłkarska Zielona Góra: O co powalczy Lechia w nowym sezonie?

– Generalnie będziemy chcieli nadal grać ofensywnie – deklaruje przed pierwszym gwizdkiem w III lidze trener Lechii Andrzej Sawicki. Jutro zielonogórzanie udadzą się do Brzegu na mecz ze Stalą.

Rywal, który poprzedni sezon zakończył na ósmym miejscu sporo pozmieniał. Dziesiąta w poprzednich rozgrywkach Lechia jedzie na Opolszczyznę z ciekawością, choć o rywalu wie niewiele, o czym mówił w Piłkarskiej Zielonej Górze trener Lechii.

Wyszła fajna rzecz, jeśli chodzi o najbliższego przeciwnika. Stal Brzeg grała z tą słynną Wieczystą Kraków. Mieliśmy świeży obraz nowego zespołu. Zaszło tam sporo zmian, odeszło kilku kluczowych zawodników. Widać jednak, że transfery, które zrobili nie są przypadkowe. Celują tam w miejsca 3-6. To bardzo dobrze zorganizowany zespół, który gra identycznym systemem, co my.

W Lechii też zaszło kilka zmian. – Uważam, że mamy ciut lepszą kadrę niż wiosną – dodaje Sawicki, który cieszy się, że pozostał trzon zespołu.

Oczywiście jest u nas sporo zmian, natomiast trzon pozostał na kolejny sezon. To jest największa wartość na chwilę obecność. Co mnie ucieszy? Jak będziemy zdrowi, jak będziemy cieszyć sympatyków swoją grą, popartą punktami. Jak będą dochodzić młodzi, nowi zawodnicy, to mnie najbardziej ucieszy. Chciałbym, żeby Lechia była dalej najlepszym zespołem w naszym województwie.

Mecz w Brzegu jutro o 16:00. Transmisja audio na Facebooku Lechii Zielona Góra. Na portalu wZielonej.pl do zobaczenia cała Piłkarska Zielona Góra, gdzie więcej m.in. o nowych twarzach w Lechii. Program w piątki o 11:15.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: