PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Piłkarska Zielona Góra: Drzonkowianka Racula po rundzie jesiennej w okręgówce

14. miejsce w zielonogórskiej „okręgówce” zajmuje po rundzie jesiennej Drzonkowianka Racula. W ostatnim meczu tej rundy gracze Krzysztofa Nykiela pokonali Lecha Sulechów 7:1.

Drzonkowianka jesienią wygrała trzy spotkania i dwa zremisowała. W pozostałych dwunastu meczach górą byli rywale. Gościem Piłkarskiej Zielonej Góry był Tomasz Sroczyński, wiceprezes i czynny zawodnik klubu podsumował pierwsze półrocze.

Ja oceniam mocno średnio. Mogło być zdecydowanie lepiej. Nie udało się wygrać meczów z drużynami z końca tabeli, które powinniśmy wygrać. Zabrakło trochę szczęścia, trochę umiejętności. Były głupie straty i głupio stracone bramki.

Wiosną zespół będzie miał za zadanie zgromadzić tyle punktów, aby utrzymać się na tym szczeblu rozgrywek.

To cel numer jeden, ale nie za wszelką cenę. Jeżeli nie uda się utrzymać, to chcemy zostawić wszystkich młodych chłopaków. Będziemy dalej budować tę drużynę. Na pewno niczego nie będziemy rozmontowywać. Jak

spadniemy, to będzie celem numer jeden powrót do okręgówki.

W programie także o zmianach, jakie klub przeszedł latem, a także o samym Sroczyńskim. Nasz gość każdą wolną chwilę spędza w Drzonkowiance. Na co dzień jest jednak miejskim radnym i nauczycielem matematyki.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: